Click here for the top of the table
Pos |
Name |
Club |
Cat |
Best 6 |
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
E5 |
E6 |
E7 |
E8 |
E9 |
E10 |
E11 |
E12 |
E13 |
86 |
Micheal Loader |
Yeovil CC |
V4 |
114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
|
87 |
Ed Worthington |
Somerset RC |
|
118 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
88 |
Micheal Loader |
Yeovil CC |
V4 |
114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
|
89 |
Neil Blessitt |
Severn RC |
V4 |
114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
90 |
Rick Johnston |
Somerset RC |
V5 |
114 |
|
114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
Graeme Dickson |
Cheltenham & County CC |
|
111 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
|
|
|
|
|
92 |
Matthew Sidford |
Severn RC |
V4 |
107 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
93 |
Zdenek Zaruba |
Bristol South CC |
|
106 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
94 |
Alan Griffiths |
Severn RC |
|
105 |
|
|
|
|
|
|
105 |
|
|
|
|
|
|
95 |
Martin Pearse |
Somerset RC |
V4 |
105 |
|
105 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
John Rogers |
Severn RC |
|
104 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
97 |
John Sirett |
Dursley RC |
V4 |
103 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
|
|
98 |
Martyn Green |
Severn RC |
|
103 |
|
|
|
103 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
Jason Bohin |
Sodbury Cycle-Sport |
|
102 |
|
|
|
102 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
John Thompson |
Severn RC |
V5 |
101 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
|
|
101 |
Andy Dutton |
Bath CC |
|
100 |
|
|
100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
Mike Tucker |
Severn RC |
|
100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
|
|
|
103 |
Leigh Pinchen |
Somerset RC |
|
99 |
|
99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
Nigel Owen |
Bristol South CC |
|
99 |
|
|
|
|
|
99 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
Peter Phillips |
Bath CC |
V4 |
99 |
99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
Paul Rochowiak |
Dursley RC |
|
98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
|
|
107 |
Jonathan Evered |
Dursley RC |
|
96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
|
108 |
Chris Gough |
Weston Whlrs |
|
95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
109 |
Jon Mansfield |
Cheltenham & County CC |
|
94 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
|
|
|
|
|
110 |
Leigh Bulter |
Bath CC |
|
94 |
|
|
|
|
|
94 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
Mike Simmons |
Clevedon & Dist. RC |
V? |
93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
112 |
Nigel Vaugniaux |
Bath CC |
V4 |
91 |
|
|
91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
Vincent Hounsome |
Gillingham & Dist. Whlrs |
V4 |
91 |
|
91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
Ken Chandler |
Dursley RC |
V5 |
89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
115 |
Brian Barraclough |
Private Member |
V7 |
88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
|
|
116 |
Mark Gibbs |
Somerset RC |
|
88 |
88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
Neil Armitage |
Gloucester City CC |
|
88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
118 |
Sara Dinwoodie |
Chippenham & Dist. Whlrs |
L |
88 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
|
|
|
|
119 |
Brian Rayner |
Somer Valley CC |
V5 |
87 |
|
87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
N. Wynn |
Bristol South CC |
V? |
87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
121 |
Micheal Horman |
Gloucester City CC |
V4 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
122 |
Rob Merrison |
Swindon RC |
|
84 |
84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
David Hope |
Bath CC |
V4 |
83 |
|
|
83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
Graham Messer |
Swindon RC |
V4 |
82 |
82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
Scott Chalmers |
Chippenham & Dist Whlrs |
J |
81 |
|
|
|
|
|
|
81 |
|
|
|
|
|
|
126 |
Jacqueline Wadsworth |
Severn RC |
LV4 |
80 |
|
|
|
80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
Jeremy Rayner |
Somer Valley CC |
|
80 |
|
80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
Daniel Higgs |
Swindon RC |
J16 |
79 |
|
|
|
|
|
79 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
Greg Venn |
Somerset RC |
|
79 |
|
79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
Peter Whitfield |
Dursley RC |
V5 |
76 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
|
|
|
|
131 |
Jeremy Cooper |
Gillingham & Dist. Whlrs |
V5 |
73 |
|
73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
Steve Poulton |
Cheltenham & County CC |
V5 |
72 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
|
|
|
|
133 |
Jacquie Cole |
Chippenham & Dist. Whlrs |
LV4 |
70 |
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
Sarah Roberts |
Gillingham & Dist. Whlrs |
L |
68 |
|
68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
Stuart Burlinson |
Gloucester City CC |
V5 |
66 |
66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
Jane Fox |
Corsham RC |
L |
61 |
61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
Nick Brinn |
Chippenham & Dist. Whlrs |
V4 |
60 |
|
|
|
|
|
60 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
Janis Betteridge |
Chippenham & Dist. Whlrs |
L |
59 |
|
|
|
|
|
59 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
Michael Mattingly |
Chippenham & Dist. Whlrs |
V4 |
55 |
55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
Ken Archard |
Chippenham & Dist. Whlrs |
V7 |
48 |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
Gwen Shillaker |
Chippenham & Dist. Whlrs |
LV6 |
47 |
47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
Roy Burden |
Chippenham & Dist. Whlrs |
V7 |
45 |
45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Click here for the top of the table. |